DYMO páska D1 9mm x 7m, čierna na bielej 40913

Produkt nemá žiadne parametre.

• Kvalitná páska
    • Štítok dobre drží
    • Pri výmene nepoškodí povrch
    • Tlačiareň ovládam mobilom
    • Vyššia cena pásky.

Túto recenziu píšem po necelom roku ale až teraz mám pásku ale hlavne tlačiareň otestovanú.
    Poďakovať sa chcem veľmi milej, príjemnej a trpezlivej pani ktorá mi ochotne poradila aj pri mojom asi ôsmom telefonáte.
    Odporučila mi tlačiareň štítkov Dymo LabelManager Mobile 1978246 (1978246): 66,00 € s DPH ktorá úplne vyhovuje mojím požiadavkám na označovanie šperkov.
    A to niektorý zlodeji túto tlačiareň ponúkajú na internete aj skoro za trojnásobok tejto ceny.
    Ušetril som veľa lebo už som chcel kupovať tlačiareň od inej firmy za 480€.

• tieto pásky používame

• Kvalitné

Produkt nemá žiadne parametre.

• Kvalitná páska
    • Štítok dobre drží
    • Pri výmene nepoškodí povrch
    • Tlačiareň ovládam mobilom
    • Vyššia cena pásky.

Ušetril som veľa lebo už som chcel kupovať tlačiareň od inej firmy za 480€.

• tieto pásky používame

• Kvalitné

• Poznám ho už dlho
    • Je to perfektna znacka
  • , zakúpené v www.stitkovace.sk

• Kvalita za výbornú cenu.

Doručenie bez problemov